Катюжанський дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Лелеченя"

 

НОВИНИ В САДОЧКУ!!!!!

ПРО ОСВІТНЮ РОБОТУ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 
 

Міністерство освіти і науки України видало лист «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах»від 13.06.2017 № 1/9-322.

 

До листа додано інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році». Основні завдання на 2017/2018 навчальний рік: створення належних умов для отримання дітьми дошкільної освіти, забезпечення дієвості особистісно орієнтованої освітньої системи, реалізація принципів демократизації, гуманізації та індивідуалізації, інтегративності педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі

 

«Прощавай, садок дитячий!»

     31 травня 2017 року у дошкільному навчальному закладі відбулося незабутнє свято –  випускний «Прощавай, садок дитячий!». Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.  Випускників вітали адміністрація дошкільного закладу, молодші вихованці,батьки, перша вчителька, На згадку про садочок випускники отримали дипломи від завідуючої Верес Галини Миколаївни та подарунки від голови Катюжанської сільської ради Заводськой Лідії Ісаківни.  Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ

З 24 квітня до 28 квітня 2017 року проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

Мета Тижня знань дитини з БЖД: закріпити у дітей уявлення про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного, біологічного характеру та відпрацювати стереотипи поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

В нашому дошкільному закладі кожен день Тижня безпеки носив свою назву:

Понеділок - "Дитина і побут"

Вівторок - "Дитина і вулиця"

Середа - "Дитина і гра"

Четвер - " Дитина і природа"

П'ятниця - "Здоров'я дитини".

Педагоги всіх вікових груп гнучко поєднали зміст занять з безпеки життєдіяльності зі змістом провідних сфер життєдіяльності: "Я Сам", "Природа", "Люди", "Культура", відповідно до віку дітей. У щоденній діяльності вихователі використовували різні форми роботи з метою формування у малят навичок пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, обережної поведінки в повсякденні.Знання про правила безпечної поведінки дошкільники отримали під час бесід, екскурсій, читання художньої літератури, розглядання демонстрацыйних картин, а закріплювали їх у практичній діяльності під час ігор, розваг, змодельованих вихователем ситуацій,.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться в майбутньому.

Колективний перегляд занять з економічного виховання в старших  групах

Можна довго сперечатись: потрібна економічна освіта дошкільникам чи ні? Але поки дорослі розмірковують над цим питанням, діти ще до школи вже знають такі поняття, як бюджет, доходи та витрати, гроші, банки, податки, ціни тощо. Вони ходять з батьками в магазин, виступають у ролі покупців, набувають економічної компетентності. Заняття з економіки виховують у дітей ощадливість, економність, бережливе ставлення до власних речей .

В закладі пройшов  колективний перегляд   занять  з формування основ економічної культури дітей старшого дошкільного віку проведені вихователем Сіряк С.Г.( група "Дюймовочка") на тему  "На допомогу гному Економу" та вихователем Богдан Л.М. (група "Колобок") заняття на тему "Подорож Буратіно в країну Економіки" 

                            

Великдень зустрічаєм!

19 квітня 2017 року діти з вихователем Перестюк Т.І. середньої групи «Теремок» провели «Великодню розвагу». Цікаву та чудову, пізнавальну розвагу мали можливість побачити діти садових груп.Усім було цікаво!!!!!!!!!!

1

                     "Тиждень здоров’я дитини "

З метою формування системи знань у дітей дошкільного віку про основи здоров’я в період з 3 по 7 квітня 2017 року було проведено Тиждень здоров’я дитини .

Усіма педагогами розроблені плани навчально-виховної роботи під час проведення Тижня з урахуванням вікових особливостей та виконано їх у повному обсязі. Для батьків у куточках розміщено інформаційні матеріали, методичні рекомендації щодо охорони, збереження і зміцнення здоров’я дошкільнят.

Протягом Тижня для дошкільнят провели багато цікавих занять.,вихованці усіх вікових груп багато дізнавалися про фізкультуру і спорт, людей різних професій, . Разом з інструктором з фізкультури Мойса Г.В.. та вихователями проводилися цікаві тематичні заняття, фізкультурні розваги, ігри-естафети та різні змагання - щоденно діти займалися активною руховою діяльністю.

 

 

Катюжанський дошкільний навчальний заклад ясла-садок "Лелеченя"